BİZ ve HİKAYEMİZ

Bilgi, birikim ve yenilikçilik anlayışıyla çıktığımız yolculuk, 1966 senesinde firmamızın kurulmasıyla başladı. Her yeni gün, yeni çözümler ve en önemlisi de kalite ile üretmenin mutluluğu, hizmet sunduğumuz kişilerin güveni ile taçlandı.

Köklerimizden aldığımız güç ve güveni, çağın gerekliliklerine uygun çözümlerle bir araya getirerek pek çok farklı bakış açısını uzmanlıkla buluşturuyoruz.

Bugün, üretimden montaja, teknik bilgiden şık detaylara kadar her süreçte yaptığımız mobilyalarda binlerce insanın hayatına dokunuyor, hayal gücümüzün fark yaratan imzasını işlerimize atıyoruz.

Üretim yeteneğimizin inceliklerini, uzman kadromuzla birlikte 6000 m2’lik fabrikamızda sergiliyor, hep daha iyisinin arayışıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Üretim Güçlü Bir Vizyonun Eseridir.

Binlerce yıla uzanan tarihi, mekanları yaşanabilir alanlara dönüştürebilen cazibesi ve sağlıklı, organik bir malzeme olması nedeniyle ahşap, geçmişte olduğu gibi bugün de mobilyalarımızdaki şıklığın adı olmaya devam ediyor.

Ahşaba hayat veren; insan, tasarım, üretim üçlüsü ile modern ve gelenekseli bir arada sunuyoruz. Teknolojik gelişmelerin ışığında, nesilden nesile kullanışlı ve sürdürülebilir mobilya projeleriyle hedeflerimizi gerçekleştiriyoruz.

Ahşaptan Yaşama

Tasarım ve üretim çizgimizin kalite ve özenle birleşmesi ile ortaya çıkan
projeler, bugüne kadar pek çok insanın hayatında yerini aldı.
Uzun yıllar yapıların en göz önünde olan kısımlarını; mobilya ve ahşap
uygulamalarını titizlikle yapmaktan gurur duyuyor, gelecekte de bu uzmanluklarımızı şık, keyifli, sıcak, renkli, tarz sahibi tasarımlarla birleştirmeyi hedefliyoruz.
Yenilik ve fark yaratma bizim önceliğimiz
kalite, doğru zamanlama ve güven vazgeçilmezlerimiz…

SERTİFİKALAR

ozmenkayabağdaş